Bytowski szpital zaprasza na bezpłatne badania przesiewowe raka jelita grubego.

Zapraszamy na bezpłatne badania kolonoskopowe w ramach „Programu badań przesiewowych raka jelita grubego”.

Kto może skorzystać z badań?
Do badań profilaktycznej kolonoskopii mogą zakwalifikować się osoby:

• bez objawów klinicznych sugerujących nowotwór jelita grubego,
• które nie miały wykonanej kolonoskopii w przeciągu ostatnich 10 lat,
• spełniają kryterium wiekowe:
– 50-65 lat lub
– 40-49 lat posiadające krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano nowotwór jelita grubego.

Do udziału w Programie nie jest wymagane skierowanie.

Zapisy:
- telefonicznie pod numerem 59 822 87 05
- osobiście w rejestracji ogólnej (na parterze budynku Głównego Szpitala)
Na kwalifikacje do badania można rejestrować się od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00

Podczas wizyty kwalifikacyjnej wypełniana jest ankieta, a po zakwalifikowaniu ustalany jest termin wykonania badania a osoba zakwalifikowana otrzymuje środek do przeczyszczenia jelit oraz wskazówki jak przygotować się do badania.

Szpital Powiatu Bytowskiego sp. z o.o jako jedyny w powiecie bytowskim realizuje program badań przesiewowych raka jelita grubego. Serdecznie zapraszamy do zapisów. Wykrycie nowotworu we wczesnej fazie rozwoju pozwala na całkowite jego wyleczenie. Weź udział w badaniach przesiewowych dla wykrycia nowotworów złośliwych !

ANKIETA I PRZYGOTOWANIE DO BADANIA SĄ DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.szpital-bytow.com.pl

Badania przesiewowe raka jelita grubego
Przygotowanie do badania