Podziękowania

Szanowni Państwo,

W imieniu całej Społeczności Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Bytowie a w szczególności naszych Podopiecznych, pragniemy z całego serca podziękować za wszystko – co za Waszą przyczyną - otrzymaliśmy z okazji Świąt Bożego Narodzenia! Nasze życie było przeplatane dostawami podarunków, ciasta „domowej roboty „ , kartek świątecznych , koncertami i w końcu Waszą obecnością wśród nas.
To niesamowite, że Mentorzy swoim olbrzymim sercem potrafili pociągnąć Młodych w kierunku towarzyszenia, bycia obok i wśród szczególnie potrzebujących – chorych, starszych ludzi!
W Nowym Roku wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy duuużo zdrowia ! Nie żałujcie niczego aby być szczęśliwymi ludźmi!

Do siego Roku !

Dziękujemy: Fundacji Biedronki, P. Edmundowi Bruskiemu, Kołu Gospodyń Wiejskich z Ząbinowic, Nadleśnictwu Bytów, Nauczycielom i Uczniom ze Szkoły Podstawowej w Półcznie, Rokitach, Nr 2 w Bytowie, Borzytuchomiu, z Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie, Zespołowi Szkół Ekonomiczno - Usługowych w Bytowie, Ośrodkowi Szkolno - Wychowawczemu w Bytowie, pani Joli, Danusi, harcerzom z Hufca Bytów, członkom Caritas przy Parafii Św. Katarzyny w Bytowie, Sąsiadce naszej p. Marty oraz wszystkim , którzy mieli życzenie pozostać anonimowi.

Ważne informacje
Certyfikaty

Fundacja "Zdrowie Nasze"