Ważna informacja!

Informujemy, że z dniem 1 sierpnia w Szpitalu działalność zakończył Oddział Neonatologicznnego i Oddział Położniczo – Ginekologiczny

Wszystkie dotychczasowe zaplanowane jaki i przyszłe zabiegi ginekologiczne wykonywane przez lekarzy ginekologów będą odbywały się w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W tym celu wprowadziliśmy zmiany na tym oddziale polegające na wydzieleniu części męskiej i żeńskiej dla większego komfortu pacjentów.

Pacjentki kierowane do zabiegów proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 59 822 87 28.

Dodatkowo rozszerzyliśmy działalność Poradni położniczo-ginekologicznej do skorzystania z której zachęcamy : rejestracja telefoniczna, osobista i przez osoby trzecie od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 pod nr tel. 59 822 85 09 lub do położnej środowiskowej POZ pod numerem telefonu: 59 822 87 99.