Informacja odnośnie parkingu

Szanowni Pacjenci,

Dla ułatwienia Państwu parkowania przy szpitalu zamieszczamy poniżej mapkę z dokładną lokalizacją miejsc parkingowych płatnych i tych, na których można pozostawić swój samochód bez potrzeby wnoszenia opłaty. Płatny parking przy bytowskim szpitalu powstał z myślą o Państwa bezpieczeństwie. Od kiedy wszystkie miejsca postojowe zostały uporządkowane, karetki pogotowia mają łatwiejszy dojazd i nie są już zastawiane. Swobodny dojazd mają także samochody dostarczające leki, pościel i jedzenie dla pacjentów. Bardzo ważne jest to, że wzmocniona została ochrona przeciwpożarowa. Od teraz główna droga dojazdowa do szpitala jest zawsze przejezdna i zapewni szybszy i łatwiejszy dojazd dla wszystkich służb.